Biznesowy rozwój z AIP UJ: Wystąpienia publiczne inaczej (08.07.2019)

Przyjdź na warsztat i otwórz się na zmianę, dzięki której łatwiej poradzisz sobie z codziennymi wystąpieniami, a także podczas referatów i innych prezentacji, egzaminów.

Plakat promocyjny "Wystąpienia publiczne inaczej"

„Nie nadaję się do wystąpień. Nie potrafię przemawiać. Na pewno źle mnie ocenią" ...

A czy wiesz, że występujesz publicznie każdego dnia?

Jak radzisz sobie w rozmowach ze znajomymi?

Kto tak naprawdę Cię ocenia?

a także podczas referatów i innych prezentacji, egzaminów, rozmów kwalifikacyjnych,
czy rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi.
Do zobaczenia :)

Termin: 8.07.2016 (piatek) godz. 9.00 - 13.00

Miejsce szkolenia: sala konferencyjna CITTRU ul. Czapskich 4 (I piętro)

Warsztat jest bezpłatny, liczba uczestników: 10 osób
Obowiązują zapisy – w przypadku rezygnacji z udziału proszę powiadom nas do 29.06.

UWAGA - lista już PEŁNA.

Zgłoszenie proszę wysłać na maila: inkubator@uj.edu.pl z dopiskiem "wystąpienia publiczne", podając imię i nazwisko, nr telefonu, jesli studiujesz: wydział, kierunek studiów lub status zawodowy

Szkolenie prowadzi:

Zdjęcie prelegentki
Małgorzata Piotrowska – trener umiejętności miękkich, psycholog ze specjalizacją w psychologii sportu.
Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń dla młodych mam, sportowców, studentów i pracowników.
Twórczyni licznych programów szkoleniowych.
Autorka około 100 artykułów psychologicznych na portalu mojapsychologia.pl, w tym o zarządzaniu sobą w czasie, efektywnym planowaniu, skutecznym wyznaczaniu i realizowaniu celów.
Ukończyła m.in. kursy „Warsztat trenera" oraz „Coaching jako metoda wsparcia rozwoju", szkolenie „7 wielkich strategii motywacyjnych" PANLP. Osoba zmotywowana do działania, motywująca innych.
W życiu prywatnym Gosia jest szczęśliwą żoną i mamą pięknej córeczki.