Biznesowy Rozwój z AIP UJ: 4 filary wysokiej produktywności (11.05.2016)

Spotkanie z doświadczonym przedsiębiorcą i osobą zmotywowaną do działania - Justyną Pasionek - zainspiruje Cię do podjęcia wyzwania. Dowiesz się, jak zarządzać sobą w czasie, aby nie tracić niepotrzebnie energii.

Jak dobrze zarządzasz sobą w czasie?
Na ile jesteś zadowolony z rezultatów, jakie osiągasz?

Jeśli nie masz energii na co dzień, to powiedzmy sobie szczerze: nie uda Ci się działać na 100% Twoich możliwości, a co za tym idzie - nie osiągniesz rezultatów takich, jakich byś oczekiwał. Bez odpowiedniej energii nie tylko Twoja praca będzie na niższym poziomie, lecz również Twoje relacje z najbliższymi, Twoje zdrowie i Twoje szczęście. Czy możesz wciąż cieszyć się życiem, kiedy wewnątrz odczuwasz znużenie, stres, smutek a nawet złość na samego siebie, że to nie tak miało być?

Nauka właściwego zarządzania energią wcale nie jest trudna i odbywa się na czterech poziomach: na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.  Od fizycznego się zaczyna, bo ciało jest Twoim największym sprzymierzeńcem.  Na duchowym się kończy - pokazuje Ci, jak znaleźć wewnętrzną motywację do działania, która da Ci szczęście i zadowolenie.

Jeśli chcesz nauczyć się:

• jak mieć więcej energii do działania każdego dnia
  • jak pracować efektywnie, a nie efektownie
  • skąd wziąć siłę i wewnętrzną radość na zadania „poza pracą"
  • jak pożegnać słowa „nie teraz – zrobię to później"
  • jak przygotować własny plan na podniesienie energii, gotowy do zastosowania "od zaraz"

…przyjdź koniecznie na warsztaty.

Zapraszamy szczególnie pracowników naukowych, administracyjnych i doktorantów oraz przedsiębiorczych studentów.

Podczas warsztatów będziesz miał okazję zrobić "research", który filar wymaga najwięcej Twojej uwagi.

Zdjęcie Justyny Pasionek

Spotkanie poprowadzi Justyna Pasionek: z wykształcenia matematyk, z pasji instruktor fitness, który uczy jak mieć więcej energii  w zabieganym trybie pracy, a przy tym wciąż mieć uczucie szczęścia i zadowolenia ze swojego życia.
Więcej o prelegentce dowiedzieć się można z jej strony: http://justynapasionek.pl/.

data: 11.05.2016 (środa)
godzina:16:00-19:00
miejsce: AIP UJ, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 6, budynek Wydziału Matematyki i Informatyki UJ (po wejściu skręcamy w prawo: Inkubator znajduje się za szatnią).
zapisy: wyślij e-mail o tytule "filary produktywności 11.05" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię
i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów) i poczekaj proszę na potwierdzenie.