Biznesowy Rozwój z AIP UJ: Etat czy własna firma? (28.04.2016)

Na kolejnym spotkaniu z serii Biznesowy Rozwój z AIP UJ porozmawiamy o zaletach prowadzenia własnej działalności i odpowiemy na wiele pytań. Serdecznie zapraszamy!

Sekcja Karier UJ i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ zapraszają na wykład pt.

ETAT CZY WŁASNA FIRMA? A MOŻE START-UP W AKADEMICKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

• Dowiesz się, czy lepiej wybrać etat czy postawić na własną działalność
  • Poznasz drogę do założenia swojej firmy
  • Dowiesz się, jak skutecznie konkurować z innymi podmiotami
  • Poszerzysz swoją wiedzę i doświadczenie
  • Odkryjesz możliwości i zalety prowadzenia firmy w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UJ

Idea/Business/Solution/Research/Plan/Meeting

Inspiracyjny wykład poprowadzi:

Sebastian Kolisz - Partner Zarządzający Siecią Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, Dyrektor AIP w Krakowie, związany z AIP od 2006r. Certyfikowany Instruktor Innowacji AIP. Promotor działań przedsiębiorczych. Twórca sukcesu AIP w Krakowie – I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych AIP w Polsce. Koordynował od podstaw powstanie sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Krakowie.

data: 28.04.2016 (czwartek)
godz. 16:30 - 19:00
miejsce: ZMIANA MIEJSCA! Szkolenie odbędzie się w sali szkoleniowej Centrum Transferu Technologii CITTRU przy ul. Czapskich 4 (I piętro) - boczna ulica od ul. Piłsudskiego.
zapisy: wyślij e-mail o tytule "etat czy firma 28.04" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Koordynator AIP UJ Ela Zwolak wraz z Sekcją Karier UJ serdecznie zaprasza na spotkanie, które sprawi, że zaczniesz zastanawiać się nad dalszym rozwojem.