Business Talks: Zamień hobby na pieniądze (12.04.2016)

Otwieramy nowy cykl spotkań z doświadczonymi przedsiębiorcami. Pierwsze spotkanie o budowaniu biznesu na własnym hobby poprowadzi Anna Klich.

W drugim tygodniu kwietnia będziemy gościć Annę Klich: żywy dowód na to, że biznes zbudowany na fundamencie hobby czy pasji - nieważne jak szalonej - ma szanse okazać się sukcesem. Autorka bloga opowie o swoich doświadczeniach, podzieli się spostrzeżeniami i tym, czego sama nauczyła się o biznesie.

Zdjęcie Anny Klich

Anna Klich
 - od 6 lat prowadzi bloga o tematyce turystycznej - www.przetarte-szlaki.pl. Od początku skupiała się na zgrabnym połączeniu bycia pracującą i aktywną kobietą z byciem mamą, więc blog od pierwszych wpisów zachęca do zwiedzania Krakowa i okolic z dziećmi. Blog dorastał razem z właścicielką. Początkowo niewinne hobby przerodziło się w dobrze prosperujący biznes, który łączy również z pracą wykonywaną na co dzień.

„Sześć lat temu z pasji i zimowego znudzenia założyłam bloga. Dziś jest to nie tylko hobby, a część mojej pracy.
Nie było łatwo. Borykałam się z wieloma problemami, stawiałam sobie nowe wyzwania i pokonywałam kolejne słabości. Dziś chętnie dzielę się swoją wiedzą, ponieważ uważam, że jeśli robimy coś z pasją, to nigdy nie chodzimy do pracy. Kreatywność w biznesie nie polega na tym, by wymyślić zupełnie nowy zawód, ale na tym, by to, co robimy na co dzień - z pasji, miłości, uśmiechu - przyniosło nam dochód, niezależność i satysfakcję. Nazywam się Anna Klich i nigdy nie powiem, że jestem bloggerem. Jestem przede wszystkim dowodem na to, że marzenia się spełniają."

Zapraszamy na spotkanie z przedsiębiorcą, który podzieli się swoim doświadczeniem i odpowie na nurtujące Cię pytania. Spotkanie dedykowane jest wszystkim zainteresowanym własnym rozwojem – czekamy właśnie na Ciebie! Wstęp wolny.

Data: 12.04.2016 (wtorek)
Godzina: 14:00 - 16:00
Miejsce: szkolenie odbędzie się w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. prof. S. Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków (parter Wydziału Matematyki i Informatyki – Kampus UJ, na prawo od wejścia).

Zapisy: wyślij swoje zgłoszenie na adres inkubator@uj.edu.pl, w tytule wiadomości wpisz "Spotkanie: 12.04.2016". W treści podaj imię, nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów lub aktualny status zawodowy. Po zapisie otrzymasz informację ws. Twojego zgłoszenia.