Szkolenie: Jak komercjalizować wiedzę i badania naukowe? (23.03.2016)

Na co zwrócić uwagę, podpisując umowę licencyjną i wydawniczą? Czy przy komercjalizacji wiedzy zawsze trzeba współpracować z uczelnią? Najbliższy warsztat odpowie na te i wiele innych pytań.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie dotyczące praw autorskich.
Logo PolDgoc
"Chcesz dowiedzieć się, jak zarobić na swoich badaniach i nie stracić do nich praw? Na co zwrócić uwagę, podpisując umowę licencyjną i wydawniczą? Czy przy komercjalizacji wiedzy zawsze trzeba współpracować z uczelnią? Stowarzyszenie Doktorantów i Doktorów PolDoc zaprasza na warsztat pt. „Jak komercjalizować wiedzę i badania naukowe?""

Szkolenie poprowadzi Mariusz Kusion – absolwent prawa i stosunków międzynarodowych. Autor publikacji naukowych oraz popularnonaukowych z zakresu obu dziedzin swojego wykształcenia, w szczególności z tematyki prawa karnego i administracyjnego. Trener, animator kultury, działacz trzeciego sektora. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc,  od 2013 r. z czasopismem Alma Mater UJ, w którym publikuje teksty na temat różnych prawnych aspektów szkolnictwa wyższego.

data: 23.03.2016
godzina: 16:00-19:00
miejsce: szkolenie odbędzie się w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. prof. S. Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków (parter Wydziału Matematyki i Informatyki – Kampus UJ, na prawo od wejścia).

Zapisy: www.poldoc.pl