Biznesowy rozwój z AIP UJ – 2. Jak oswoić emocje? (26.02.2016)

Grafika przedstawiająca nazwy emocji

„Mamy bowiem dwa umysły i to bynajmniej nie w sensie metaforycznym. Jeden z nich myśli, drugi zaś czuje"

Daniel Goleman

Emocje po prostu są, i nie za bardzo jest się nad czym rozwodzić. Czy są dobre, złe, dobrze że są, czy lepiej by było bez nich… Niezależnie od tego, czy chcemy ich doświadczać czy nie, one po prostu są.

Przed Tobą ważne spotkanie biznesowe. Stresujesz się. Stres naturalnie wynika z tego, że czujesz strach przed tym, że coś się nie powiedzie. A co jeśli nie zadziała mi prezentacja? A jeśli ktoś zada mi pytania, na które nie potrafię odpowiedzieć? A jeśli mój ubiór jest nieodpowiedni? Ja się chyba do tego nie nadaję, to chyba nie jest praca dla mnie. A gdyby tak czasem spojrzeć krytycznie na swoje emocje i spróbować zrobić z nich swojego dobrego przyjaciela?

Zapraszamy na warsztaty, które będą doskonałym drogowskazem w waszej podróży w głąb swoich emocji.

Po co?
Aby odpowiedzieć sobie na pytanie: czym właściwie są te emocje?
Aby przestać się ich wstydzić, ukrywać i pogodzić się z nimi.
A kiedy już się pogodzimy, spróbujemy znaleźć z nimi wspólny język i stanąć z nimi po jednej stronie a nie przeciwko.

Spotkanie będzie miało formę warsztatów, podczas których popracujemy na forum, w mniejszych grupach i zaprosimy Cię do podzielenia się swoim doświadczeniem, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą sporej dawki otwartości!

Warsztat poprowadzi Bartosz Furtak, który zarządza zespołami w projektach
Stowarzyszenia WIOSNA, SZLACHETNEJ PACZCE i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.
W swoich rodzinnych Kielcach był mocno zaangażowany społecznie, m.in. dążąc
do powołania Młodzieżowej Rady Miasta. Mimo swojego wieku, jako Trener ma
za sobą kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń. Poza pracą, jednak nadal blisko
jej specyfiki, studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Termin spotkania: 26.02.2016 r. (piątek)
Godzina: 9:00-13:00
Miejsce: AIP UJ, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 6, budynek Wydziału Matematyki i Informatyki UJ (po wejściu skręcamy w prawo i za szatnią jest Inkubator)

Ilość osób na warsztacie: max.16

Zapisy: wyślij swoje zgłoszenie na adres inkubator@uj.edu.pl, w tytule wiadomości wpisz "Szkolenie: Emocje". W treści podaj imię, nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów lub aktualny status zawodowy. Po zapisie otrzymasz informację ws. Twojego zgłoszenia.

Zapraszamy: Wszystkich!  Temat emocji dotyczy przecież każdego. Jednak jest pewna grupa, do której warsztaty są kierowane w pierwszej kolejności. Ta grupa to osoby, które chcą, mają automotywację do tego, żeby iść przez życie w zgodzie ze swoimi emocjami. Czekamy na ludzi otwartych, gotowych nieco inaczej spojrzeć na samych siebie. Do zobaczenia w piątek 26 lutego!