StartupUJ z AIP UJ - czyli o zakładaniu firmy w inkubatorze i networkingu (10.12.2015).

Poznaj możliwości, jakie daje inkubator oraz postaw na networking. Zapraszamy na inspirujące szkolenie.

Zdjęcie okna z napisem "Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJChcesz mieć wpływ na swoje życie? Masz, bo jesteś osobą przedsiębiorczą z natury i codziennie spotykasz wiele osób, które mogą pomóc Ci rozwinąć się. Poznaj możliwości, jakie daje inkubator oraz postaw na networking. Zapraszam na inspirujące szkolenie, które ma na celu ukazać przedsiębiorczość akademicką.

data: 10 grudnia 2015
godz:
miejsce:
 AIP UJ, Kampusie UJ, ul. Łojasiewicza 6, budynek Wydziału Matematyki i Informatyki Stosowanej

prelegent: Elżbieta Zwolak - koordynator AIP UJ, przedsiębiorca, specjalistka od nawiązywania relacji biznesowych i obsługi klienta. Z ogromną życzliwością i uwagą podpowiada rozwiązania szkoleniowe. Nałogowo uprawia networking i uwielbia pomagać innym, dzieląc się informacjami i dostępnymi zasobami.

Zapisy: mailowo inkubator@uj.edu.pl Pierwszeństwo mają osoby, które znalazły się na liście rezerwowej szkolenia TJK 2015. Po zapisie otrzymasz informację ws. Twojego zgłoszenia.

Ilość osób: do 12