Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2015 (16-22.11.2015).

16 - 22 listopada 2015 odbędzie się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week). To największe na świecie "święto przedsiębiorczości" organizowane już od 2008 r., w ok. 160 krajach.

Logo ŚTP16 - 22 listopada 2015  odbędzie się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week). To największe na świecie "święto przedsiębiorczości" organizowane już od 2008 r., w ok. 160 krajach. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia nastąpi uroczyste otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczosci UJ (AIP UJ) - nowej jednostki UJ dedykowanej startup i przedsiębiorczości. AIP UJ przygotowało specjalny program w ramach Tygodnia   Przedsiębiorczości, w którym zaplanowano m.in.:

Dni Otwarte Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ - 18 listopada 2015 10:00 - 16:00

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, dzięki któremu dowiesz się, jak zrealizować swoje własne marzenia odnośnie założenia firmy przy minimalnych wydatkach.

spotkanie prowadzenie:

Elżbieta Zwolak - koordynator AIP UJ, współwłaściciel BiznesTUBE Sp. z o.o.; specjalistka od nawiązywania relacji biznesowych i obsługi klienta. Z ogromną życzliwością i uwagą podpowiada rozwiązania szkoleniowe. Nałogowo uprawia networking i uwielbia pomagać innym, dzieląc się informacjami i dostępnymi zasobami.

wiecej: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Warsztat "Networking biznesowy – buduj relacje odważnie" - 19 listopada 2015 16:30 - 18:30

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na szkolenie, dzięki któremu poznasz praktyczne wskazówki sztuki networkingu.

Jeśli w głowie rodzą Ci się następujące pytania:
- dlaczego networking stał się modny?
- o czym nie mogę zapomnieć?
- jak zbudować sieć kontaktów?
- co może zaważyć o sukcesie w networkingu?
to zapraszamy na inspirujące szkolenie, podczas którego znajdziesz odpowiedzi i usystematyzujesz swoją wiedzę w tym temacie. Zostań skutecznym networkerem i naucz się współdziałać z innymi ludźmi, tworząc trwałe relacje.

spotkanie poprowadzi Elżbieta Zwolak - koordynator AIP UJ

wiecej: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2015