Spotkanie: Etat czy własna firma? (19.10.2015)

Szkolenie dla osób myślących o własnej działalności gospodarczej i szukających praktycznej wiedzy i inspiracji.

Sekcja Karier UJ i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ zapraszają na spotkanie pt.

ETAT CZY WŁASNA FIRMA? A MOŻE START-UP W AKADEMICKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

Obraz przedstawia uśmiechającą się kobietę-naukowczyniDowiesz się, czy lepiej wybrać etat czy postawić na własną działalność

Poznasz drogę do założenia swojej firmy

Dowiesz się, jak skutecznie konkurować z innymi podmiotami

Poszerzysz swoją wiedzę i doświadczenie

Odkryjesz możliwości i zalety prowadzenia firmy w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UJ

data: 19 października 2015 r. (poniedziałek)
godz. 17.00 - 20.00
miejsce: Biblioteka Jagiellońska, sala konferencyjna (nowy budynek), wejście od ul. Oleandry 3
zapisy: wyślij e-mail o tytule "PRZEDSIĘBIORCA" na adres: zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Prowadzenie:

Elżbieta Zwolak - Koordynator AIP UJ, specjalistka od nawiązywania relacji biznesowych i obsługi klienta. Z ogromną życzliwością i uwagą podpowiada rozwiązania szkoleniowe. Otwarta na nowe wyzwania, idee i ludzi. Nałogowo uprawia networking i uwielbia pomagać innym, dzieląc się informacjami i dostępnymi zasobami. Fanka CSR-u, czekolady i roweru.

Sebastian Kolisz - Partner Zarządzający Siecią Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, Dyrektor AIP w Krakowie, związany z AIP od 2006r. Certyfikowany Instruktor Innowacji AIP. Promotor działań przedsiębiorczych. Twórca sukcesu AIP w Krakowie – I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych AIP w Polsce. Koordynował od podstaw powstanie sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Krakowie.