Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

PAMI: Polsko-Amerykański Most Innowacji (17-18.11.2017)

Polsko-Amerykański Most Innowacji (PAMI), to dwudniowa konferencja, która skupia się na tematyce przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, społeczeństwie i nauce.

PAMI 2017

 

 

Konferencja Polsko-Amerykański Most Innowacji (PAMI), to wydarzenie, które skupia się na tematyce przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, społeczeństwie i nauce. Tegoroczna - czwarta edycja PAMI odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017, w Krakowskim Parku Technologicznym.
 

Uczestnicy konferencji PAMI będą mieli możliwość:

- wziąć udział w dwóch dniach inspirujących prelekcji, praktycznych warsztatów oraz sesji mentoringowych,

- zdobyć wiedzę, pomocną przy rozwoju własnej działalności i prowadzonych projektów,

- spotkać się, porozmawiać i uzyskać poradę od specjalistów z PL i US podczas sesji mentoringowych oraz w trakcie przerw networkingowych,

- nawiązać kontakty biznesowe i poznać wartościowe osoby do współpracy,

- poznać amerykańskie trendy biznesowe,

- zainspirować się do dalszego działania.
 

Na uczestników czeka duża dawka wiedzy i umiejętności przekazana w atrakcyjnej formie i twórczej atmosferze. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Philip Zimbardo, Andrzej Blikle, John Spance, David Whitney, Jakub Piwnik i Marek Parzydło. 

 

Wydarzenie jest kierowane do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim młodych przedsiębiorców i tych, którzy myślą o rozpoczęciu własnej działalności, przedstawicieli organizacji pozarządowych, studentów i absolwentów – każdego, kto w życiu osobistym i działalności publicznej chce działać kreatywnie i realizować innowacyjne projekty, a także poszukuje zmiany i wzbogacenia dotychczasowego życia zawodowego. Celem PAMI jest nie tylko promowanie przedsiębiorczości, ale także stworzenie platformy wymiany doświadczeń i budowanie relacji między uczestnikami a ekspertami z Polski i USA.

Organizatorami PAMI 2017 są: Fundacja Laboratorium Innowacji i Kreatywności, Konsulat Generalny USA w Krakowie oraz Stowarzyszenie Top 500 Innovators.
 

Więcej szczegółów, aktualności i program: www.pamiconference.com

Facebook: @pamiconference

Link do rejestracji: Rejestracja
 

Zapraszamy!

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdź nas w sieci: