Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ruszyła rekrutacja do programu #StartUP Małopolska (19.10.2017)

Już od 19 października można zgłosić się do udziału w nowym, bezpłatnym programie akceleracyjnym dla startupów i MŚP z województwa małopolskiego.

Już od 19 października można zgłosić się do udziału w nowym, bezpłatnym programie akceleracyjnym dla startupów i MŚP z województwa małopolskiego. Wystarczy tylko uzupełnić internetowy formularz aplikacyjny. #StartUP Małopolska to idealna możliwość dla przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć nowe kompetencje i mają plan na rozwój swojej firmy.

 

 

Program akceleracji #StartUP Małopolska to nowe działanie Województwa Małopolskiego skierowane do startupów, małych i średnich firm z terenu Małopolski, które działają na rynku krócej niż 24 miesiące i chcą rozwijać swój biznes. Podczas pracy w czasie warsztatów i indywidualnych sesji mentoringowych, przedsiębiorcy będą mieli okazję wypracować konkretne rezultaty biznesowe, np. poprzez zwiększenie przychodów czy wejście ze swoim produktem na rynki zagraniczne.

 

W trakcie dwóch pierwszych warsztatów, które odbędą się w dniach 13-14 listopada, uczestnicy, wykorzystując nowoczesne, zwinne metody planowania biznesowego, zdefiniują kluczowe obszary swojej działalności oraz procesy generowania kosztów i przychodów, a także przeanalizują najważniejsze segmenty klientów. Podczas tych szkoleń przedsiębiorcy wybiorą tematy pięciu warsztatów, w których wezmą udział w dalszej części programu. Obszarami szkoleń będą m.in. marketing, sprzedaż czy pitching, czyli prezentacja przed inwestorami, która zwiększy ich szanse na zdobycie dodatkowego finansowania od funduszy inwestycyjnych.

 

Firmy, biorąc udział w programie #StartUP Małopolska, mają okazję poznać nowoczesne, innowacyjne sposoby na pozyskiwanie nowych klientów, usprawnić swoje procesy sprzedażowe czy marketingowe, a także dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystywać dostępne narzędzia internetowe.

 

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w programie należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy na stronie: www.startup.malopolska.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października 2017 r. Finalnie do programu #StartUP Małopolska zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 8 firm, wyłonionych na podstawie weryfikacji zgłoszeń. W szkoleniach mogą wziąć udział 2 osoby z każdego zakwalifikowanego do programu przedsiębiorstwa.

 

 

Program #StartUP Małopolska jest realizowany w ramach projektu „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

Więcej informacji udzielają:

 

Maja Matuszewska

Project Manager Startup Academy

e-mail: maja@startupacademy.pl

tel.: 576 959 567

 

Małgorzata Kwiecień

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

e-mail: malgorzata.kwiecien@umwm.pltel. 012 63 03 475

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdź nas w sieci: