Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Warsztaty i szkolenia PolDoc (marzec-kwiecień 2017)

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach.

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc zaprasza do uczestnictwa

w szkoleniach i warsztatach w marcu. 

 

Oferta skierowana jest do młodych naukowców – doktorantów i doktorów chcących poszerzać swoje kompetencje zawodowe. Pojawimy się w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi oraz Katowicach

Podczas szkolenia Efektywna współpraca nauki i przemysłu organizowanego w Katowicach, omówione zostaną podstawy funkcjonowania ekosystemu nauki – w części dotyczącej przemysłu i przy użyciu danych systemowych dotyczących europejskiej gospodarki opartej na wiedzy. Poruszone zostanie także zagadnienie „uprzemysłowienia wiedzy” oraz interdyscyplinarne wykorzystanie umiejętności naukowców w różnych gałęziach przemysłu. Dzięki naszym zajęciom poznasz możliwości dalszego rozwoju, a także swoje mocne strony przydatne na drodze do współpracy z przemysłem. Zainteresowanych Komercjalizacją wiedzy i badań zapraszamy na warsztaty do Krakowa. Przedstawimy od praktycznej strony formy prawne komercjalizacji wszystkich dziedzin wiedzy. W szczególności, przybliżymy zasady publikowania swojej pracy dyplomowej oraz pisania jej we współpracy z biznesem. Uczestnicy poznają także podstawy zakładania i działania spółek spin off i spin out. Na szkolenie Możliwości doktorantów we współpracy nauki z biznesem. Aspekty prawne zapraszamy do Łodzi. Dowiesz się między innymi w których miejscach uczelnianej struktury doktorant i młody pracownik naukowy może znaleźć swoje miejsce, by spróbować sił w biznesie i komercjalizacji wiedzy, czym różnią się centra naukowo-przemysłowe od konsorcjów i tzw. spółek profesorskich oraz jakie uprawnienia przysługują organizacjom pozarządowym działającym w uczelni. Podobny temat - Efektywna współpraca nauki z biznesem zostanie zrealizowany w Warszawie. Szkolenie z Kreatywnego myślenia w pracy naukowej zorganizujemy w Warszawie. Dowiesz się Jakie są mechanizmy powstawania ciekawych idei? Jakie są techniki twórczego myślenia i jak je zastosować w nauce? Jak kreatywnie pracować z zespołem? Szkolenie Opanowanie stresu w życiu zawodowym i osobistymkolejny temat realizowany w Krakowie, to okazja do nabycia lub rozwinięcia umiejętności regulowania własnego poziomu stresu, tak aby móc efektywnie działać w sytuacjach trudnych, związanych zarówno z pracą naukową jak i życiem osobistym. Z Efektywnego zarządzania sobą w czasie będziemy szkolić w Poznaniu. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z zasadami długo i krótkoterminowego planowania zadań. Omówione zostaną także zagadnienia związane z trudnościami w zarządzaniu czasem, w tym tzw. pożeracze czasu. Uczestnicy będą mieli okazję lepiej poznać swoje nawyki i dotyczące planowania i zarządzania czasem. Mamy nadzieję, że nasza oferta jest dla Ciebie interesująca. 

Jeśli zdecydowałeś się na uczestnictwo w naszych zajęciach, zapraszamy Cię na stronę PolDoc: 
http://www.poldoc.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapi...

Do zobaczenia! Wszystkich zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia Doktorantów i Doktorów PolDoc zapraszamy do członkostwa! Zapisy przez formularz na stronie: 
http://poldoc.pl/stowarzyszenie/czlonkostwo 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdź nas w sieci: