Wydarzenia AIP UJ

Dzień otwarty Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ (11.06.2019)

Gry, quizy i konkursy w Inkubatorze.
więcej o Dzień otwarty Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ (11.06.2019)

Prelekcja: Human[IT]sta - recepta na sukces humanisty w branży IT (11.06.2019)

Zapraszamy na spotkanie by dowiedzieć się dlaczego humaniści są niezbędni dla rozwoju branży IT
więcej o Prelekcja: Human[IT]sta - recepta na sukces humanisty w branży IT (11.06.2019)

Szkolenie: Decode the dress code, czyli sukces dobrze ubrany (16.05.2019)

AIP UJ zaprasza na szkolenie! Chociaż dress code został już pojęciem powszechnie znanym i używanym, znajomość zasad etykiety i standardów dress code’u biznesowego jest nadal niezbędną umiejętnością w świecie zawodowym. Aby nie zgubić się w dzisiejszych czasach swobody wyboru wizerunku, warto wiedzieć, czym jest dress code biznesowy.
więcej o Szkolenie: Decode the dress code, czyli sukces dobrze ubrany (16.05.2019)

Warsztaty: Wystąpienia publiczne (25.04.2019)

Zapraszamy Was na krótką przygodę wyjścia ze strefy komfortu i zmierzenia się z wystąpieniami publicznymi. Kiedy wychodzicie przed słuchaczy i nie wiecie, co powiedzieć, nie wiecie jak ułożyć to, co chcecie powiedzieć, to jest to warsztat dla was!
więcej o Warsztaty: Wystąpienia publiczne (25.04.2019)

Warsztaty: Action Learning - zwinne zarządzanie (21.03.2019)

ACTION LEARNING to kolejny z cyklu DEMOworkshop organizowanych przez teamHADRON™ w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UJ.
więcej o Warsztaty: Action Learning - zwinne zarządzanie (21.03.2019)

Warsztaty: Design Thinking czyli działaj, nie gadaj! (23.02.2019)

DEMOworkshop to cykl warsztatów, które będą organizowane przez teamHADRON™ w Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ już od lutego! Chcemy by inspirowały i wskazywały możliwości, trendy, wyzwania oraz dylematy zarządzania: zespołem, produktem, sprzedażą, strategią marketingową, pomysłem.
więcej o Warsztaty: Design Thinking czyli działaj, nie gadaj! (23.02.2019)

Warsztaty: Action Learning (21.02.2019)

więcej o Warsztaty: Action Learning (21.02.2019)