Webinar: Akademia Przedsiębiorczych. Od czego zacząć i jak sfinansować innowacyjny biznes (20.06.2023)

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowych informacji na temat rozpoczynania działalności i finansowania start-upów, czyli innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych. Prelekcja przeznaczona jest dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu lub dopiero planujących własne przedsięwzięcia. Uczestnicy dowiedzą się jak przekuć pomysł w firmę oraz jak działa rynek inwestorów prywatnych i instytucjonalnych w Polsce, a także jak przygotować się do pozyskiwania dotacji publicznych.

KIEDY: 20 czerwca (wt), 17:00 - 19:00
PRELEGENT: Michał Adamczyk

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-jak-sfinansowac-innowacyjny-biznes
Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegent:

Zdjęcie Michała AdamczykaMichał Adamczyk jest Prezesem Zarządu fundacji "Kraków Miastem Startupów", gdzie odpowiada m.in. za program akceleracyjny dla start-upów technologicznych na początkowym etapie rozwoju. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami biznesowymi i społecznymi. Ekspert ds. innowacji i doradca start-upów. Ocenił kilkadziesiąt modeli biznesowych dla Polskiej Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest inżynierem informatyki stosowanej i magistrem zarządzania. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie dydaktyczne i jest autorem kilkunastu publikacji naukowych w obszarze zarządzania innowacjami. Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia) w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Transformation.doc”.