Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ODWOŁANE Webinar: Odkryj Sztuczną Inteligencję. Zobacz, jak możesz wykorzystać technologię przyszłości (6.06.2023)

ODWOŁANE Webinar: Odkryj Sztuczną Inteligencję. Zobacz, jak możesz wykorzystać technologię przyszłości (6.06.2023) UWAGA: Z powodu choroby prelegenta z przykrością odwołujemy zaplanowane na dziś szkolenie. Przepraszamy za tę niedogodność. Wszystkie zapisane osoby poinformujemy o nowym terminie wydarzenia. 
 

Zapraszamy w podróż po świecie Sztucznej Inteligencji. Wspólnie odkryjemy, jak ta zaawansowana technologia może wpłynąć na codzienne życie. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą technologii czy zwykłym użytkownikiem, to szkolenie pokaże Ci praktyczne zastosowanie sztucznej inteligencji, które możesz wykorzystać już teraz.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak Sztuczna Inteligencja wpływa na nasze otoczenie, od inteligentnych asystentów głosowych po zalecenia zakupowe dostosowane do Twoich preferencji. Przekonasz się, jak wykorzystać funkcje rozpoznawania głosu i obrazu, aby ułatwić sobie codzienne czynności, takie jak wyszukiwanie informacji, zarządzanie zadaniami czy kontrolowanie urządzeń w domu.

Czy wiesz, że ten opis wygenerowała Sztuczna inteligencja?

KIEDY: 6 czerwca (wt), 17:00 - 19:00 
PRELEGENT: Marcin Waryszak
GDZIE: online | webinar
Zapisy na wydarzenie:  https://bit.ly/AIPUJ-odkryj-AI-zobacz-jak-mozesz-ja-wykorzystywac

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegent:

Zdjęcie prelegenta Marcina WawryszakaMarcin Waryszak - przedsiębiorca, matematyk, ekonomista

Specjalizuje się w kreowaniu i wdrażaniu na rynek innowacji o dużym potencjale biznesowym i rewolucyjnym znaczeniu społecznym. Założyciel startupów Calmsie - opracowującego rozwiązania Digital Therapeutics do wsparcia leczenia depresji i zaburzeń lękowych dzieci; i Envirly - platformy umożliwiającej firmom mierzenie, analizowanie i ustalanie celów redukcji emisji dwutlenku węgla.

Jest absolwentem matematyki i ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat był zaangażowany w działalność trzeciego sektora, gdzie pełnił funkcje zarządcze. Wykładał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w ramach Three Seas Leadership School, a także gościnnie na Uniwersytecie Wrocławskim. Laureat listy Forbes "25 under 25" w kategorii biznes i listy "50 najbardziej kreatywnych w biznesie

Widok zawartości stron Widok zawartości stron