Webinar: Jak pozyskać fundusze na innowacje? - założenia nowych programów na lata 2021-2027 i narzędzia wsparcia (22.06.2022)

W ramach tegorocznej edycji Małopolskiego Festiwalu Innowacji przygotowaliśmy jako AIP UJ dwa wydarzenia, które - mamy nadzieję, ulepszą Wasze pomysły biznesowe!

Wraz z ekspertami zespołu Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich UM organizujemy ostatnie spotkanie w tym roku akademickim - zapowiedź przyszłych możliwości wsparcia na najbliższą perspektywę 2021-2027. Omówimy założenia nowych programów (FENG, FEM) oraz narzędzia wsparcia (Innovation Coach, STEP).

• FEM - Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021-2027 (program regionalny)

Narzędzia wsparcia merytorecznego:

• Projekt Innovation Coach i Nowa Perspektywa Finansowa 2021-2027
  • Projekt STEP - pierwszy krok do innowacji. Wstępna weryfikacja pomysłu na projekt

KIEDY: 22 czerwca (śr), 10:00 - 12:00
Zapisy na wydarzenie ➡️https://bit.ly/AIPUJ-jak-pozyskac-wsparcie-zalozenie-nowych-programow-narzendzia-wsparcia

Link do wydarzenia przekażemy zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Zdjęcie prelegentki Anety Foryś

Aneta Foryś - specjalistka ds. Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Doradza w zakresie funduszy inwestycyjnych. Ma na koncie szereg przeprowadzonych szkoleń oraz spotkań informacyjnych ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości (m.in. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Małopolski Festiwal Innowacji).

Zdjęcie prelegenta Bartłomieja Gąciarza

Bartłomiej Gąciarz - specjalista ds. funduszy europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji. Ekspert z zakresu projektów badawczo – rozwojowych, posiadający 10 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków Unii Europejskiej, doświadczony trener, na swoim koncie ma kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń i spotkań informacyjnych.