Webinar: Wprowadzenie do testów A/B (26.11.2020)

O „testach A/B” słyszał już chyba każdy w świecie e-commerce. Ty też? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej i zrozumieć, do czego służą? Jeśli tak, to podczas najbliższego spotkania Krystian Miąsik zadba o rozwianie wątpliwości w tym temacie i wskaże, jak skutecznie przeprowadzić słynne testy A/B

Testy A/B – metoda badawcza polegająca na porównaniu dwóch wersji strony internetowej celem wybrania tej wersji, która lepiej spełnia stawiane przed nią zadania.

Od czego zacząć, jakich narzędzi używać, co i jak długo testować? Bariera wejścia do skutecznej optymalizacji strony internetowej jest niższa niż nam się wydaje.

Plan szkolenia:

1. Od czego zacząć testowanie,
2. Jakich narzędzi używać,
3. Co i jak długo testować?
4. Czego nie testować i jak interpretować wyniki?

Zapisy na wydarzenie ➡️ http://bit.ly/AIPUJ-testyAB

Prelegent:

Zdjęcie Prelegenta Krystiana Miąsika

Krystian Miąsik - UX Researcher oraz Certyfikowany UX Project Manager. Mentor Google w programie Launchpad Start. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w dziedzinach User Experience oraz Social Media. Wykładowca na kierunku UX & Business Design na krakowskiej Wyższej Szkole Europejskiej. Jako naukowiec – aktywny członek zespołów badawczych zarówno w Polsce, jak i USA. W pracy zawodowej odpowiedzialny za zwiększanie satysfakcji użytkownika oraz optymalizację konwersji.