Webinar: Budowanie efektywnych zespołów. Leadership (10.11.2020)

Młodzi ludzie pytani o to, co najbardziej motywuje ich do pracy, najczęściej odpowiadają: miejsce i atmosfera. Rozwój – rozumiany jako ciekawe projekty, wyzwania, szkolenia, narzędzia i pracę, zajmuje obecnie dalsze miejsce na tej liście.

Definicję dobrego klimatu, który panuje w miejscu pracy, da się z kolei zamknąć w jednym zdaniu: „to ludzie tworzą atmosferę, ważny jest zespół”.
Jaki więc powinien być taki zespół? Co decyduje o tym, że ma on moc? O czym należy pamiętać przy jego tworzeniu i jak sprawić, by działał skutecznie?
Podczas kolejnego spotkania z Aleksandrą Stanković zaprezentujemy zagadnienia, które składają się na przepis na dobrze działający zespół!

Plan szkolenia:

•       Czym jest zespół?
•       Model Lencioniego.
•       Model ról zespołowych Belbina.
•       Od czego zależy dobra współpraca w zespole?
•       W jaki sposób zespół się komunikuje i jak można tę komunikację usprawniać?
•       Lider, czy menadżer, a może zespoły samoorganizujące się?
•       Rola i postawa przywódcy XXI wieku
•       Wizja, misja i wartości zespołu

Zapisy na wydarzenie ➡️  http://bit.ly/AIPUJ-budowaniezespołów

Prelegentka:

Prelegentka Aleksandra StankovićAleksandra Stanković - Konsultant i certyfikowany Trenera Zarządzania. Jest absolwentką Szkoły Trenerów Zarządzania MATRIK, Polsko - angielskiej Szkoły Trenerów Młodzieżowych Instytutu Edukacji Społecznej oraz Szkoły Mentorów Collegium Wratislaviense.

Wice-prezes Zarządu Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR. Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju. Od 2009 roku prowadzi projekty szkoleniowo – doradcze.Certyfikowany Scrum Master (Certified ScrumMaster® - CSM Scrum Alliance), ukończyła Professional Scrum Product Owner oraz Professional Agile Leadership Essentials.