Webinar AIP UJ: Wizerunek marki w mediach społecznościowych (4.11.2020)

Świętowanie 5 Urodzin AIP UJ otwiera dr Aleksandra Powierska ze wskazówkami jak skutecznie przedstawiać wizerunek firmy w social media!

Warto zadbać o wizerunek marki w mediach społecznościowych…”. Takie zdanie często pojawia się w marketingowych poradnikach i trudno się z nim nie zgodzić, ale czym tak naprawdę jest wizerunek firmy? Jakie elementy go tworzą? Jak je wykorzystać do budowania pozytywnej narracji wokół marki? To temat kolejnego szkolenia z cyklu „Social Media Masterclass”!

Szczegółowy program:
  1. Elementy składające się na wizerunek firmy w mediach społecznościowych.
  2. Od historii po model zarządzania – jak wykorzystać elementy wizerunku w działaniach promocyjnych.
  3. Oni to potrafią! Przegląd inspiracji i dobrych praktyk.

GDZIE: online| webinar

Zapisy na wydarzenie ➡️ http://bit.ly/AIPUJ-wizerunekmarkiSM

Prelegentka

Dr Aleksandra Powierska - specjalista ds. mediów społecznościowych, nauczyciel akademicki, ekspert w grupie ds. komunikacji europejskiej sieci uniwersyteckiej The Guild, autorka licznych szkoleń z zakresu marketingu w mediach społecznościowych, w swoim portfolio ma projekty szkoleniowe i promocyjne dla takich marek jak Uniwersytet Jagielloński, Off Camera, Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego, Międzynarodowy Festiwal Teatru Ukraińskiego, Progresa Trainings, Film Poland Productions, prelegentka podczas licznych konferencji naukowych i branżowych (występowała m.in. na Uniwersytecie Oksfordzkim czy w Berlinie prowadząc warsztaty u boku specjalistów z Amnesty International i Komisji Europejskiej), prywatnie miłośniczka wysokich gór i fitnessu, zawsze online.