Webinar: Crisis is coming! Kryzysy w mediach społecznościowych (01.04.2020).

Wraz z Aleksadandrą Powierską przyjrzymy się tym razem przykładom kryzysowej komunikacji i poznamy metody radzenia sobie z tego rodzaju sytuacjami, które nie omijają nawet największych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku.

Serdecznie zapraszamy na 2. szkolenie cyklu:

"Social Media Masterclass, czyli ścieżka mistrza w SM''

Czy można przewidzieć kryzys? Czy kryzys zawsze kończy się porażką? Jak działać szybko, a przede wszystkim skutecznie? Prowadząc działania promocyjne w mediach społecznościowych, prędzej czy później, stawisz czoła KRYZYSOWI! Warto więc być przygotowanym i… opanowanym 😉 Niech kryzys Cię nie zaskoczy!

Program szkolenia:

rodzaje i źródła kryzysów w mediach społecznościowych

budowanie planów antykryzysowych

scenariusze działań komunikacyjnych w sytuacjach kryzysowych (ćwiczenia w oparciu o case study)

Prowadząca:

Dr Aleksandra Powierska - specjalista ds. mediów społecznościowych, nauczyciel akademicki, ekspert w grupie ds. komunikacji europejskiej sieci uniwersyteckiej The Guild, autorka licznych szkoleń z zakresu marketingu w mediach społecznościowych, w swoim portfolio ma projekty szkoleniowe i promocyjne dla takich marek jak Uniwersytet Jagielloński, Off Camera, Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego, Międzynarodowy Festiwal Teatru Ukraińskiego, Progresa Trainings, Film Poland Productions, prelegentka podczas licznych konferencji naukowych i branżowych (występowała m.in. na Uniwersytecie Oksfordzkim czy w Berlinie prowadząc warsztaty u boku specjalistów z Amnesty International i Komisji Europejskiej), prywatnie miłośniczka wysokich gór i fitnessu, zawsze online.

KIEDY: 1 kwietnia, 17:00 - 19:00

GDZIE: online| webinar

Zapisy na wydarzenie: ➡️  https://app.evenea.pl/event/zwalczamykryzysyaipuj/

Więcej szczegółów: ➡️http://www.aip.uj.edu.pl/

Zarejestrowanym uczestnikom link do webinaru przekażemy w osobnej wiadomości.