Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Warsztaty: Czy porażkę zawodową można przekuć w sukces? (25.04.2017)

Już Malcolm Forbes zauważył, że „ porażka jest sukcesem, jeśli wyciągniemy z niej lekcję”. Z odpowiedzią na to pytanie pod czujnym okiem mentora Ewy Nieć zmagali się także uczestniczy warsztatu „Jak porażkę zawodową przekuć w sukces”, który odbył się w dniu 25 kwietnia br.

"Porażka" za słownikiem języka polskiego PWN to przegrana walka czy rywalizacja lub poważne niepowodzenie. Już Malcolm Forbes zauważył, że „ porażka jest sukcesem, jeśli wyciągniemy z niej lekcję”.

Zdjęcie z warsztatów "Czy porażkę zawodową można przekuć w sukces?''

Z odpowiedzią na to pytanie pod czujnym okiem mentora – Ewy Nieć zmagali się także uczestniczy warsztatu „Jak porażkę zawodową przekuć w sukces”.

Już sama postać prowadzącej warsztat wzbudza podziw i zainteresowanie.

Pani Ewa jest nie tylko trenerem, ale coachem i przedsiębiorcą.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w biznesie – w dużych organizacjach i małych firmach jako pracownik i osoba zarządzająca, a także jako członek Rady Nadzorczej spółki. Jest też współzałożycielką i członkiem zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Coachów.

Swoim doświadczeniem Pani Ewa dzieli się prowadząc szkolenia. Obszar jej zainteresowań koncentruje się na wspieraniu w rozwoju kariery zawodowej osób, które chcą osiągnąć sukces i jednocześnie czerpać radość ze swojej aktywności zawodowej.

Warsztat „Jak porażkę zawodową przekuć w sukces” odbył się w dniu 25 kwietnia br. w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UJ. Szkolenie było bezpłatne i otwarte dla szerokiego grona odbiorców. Uczestnikami warsztatu byli głównie studenci, a właściwie studentki UJ.

„Gdyby Twoja porażka miałaby być drzewem, jak to drzewo by wyglądało?”- zachęciła do wizualizacji Ewa Nieć na początku warsztatu.

Kolejne zaplanowane przez trenera etapy oswajania porażki, pozwoliły uczestnikom dowiedzieć się jak budować karierę zawodową wykorzystując sukcesy i porażki, jak radzić sobie z uczuciami pojawiającymi się wraz z porażką, a także jak odnieść zwycięstwo zawodowe pomimo porażki.

 

Mamy nadzieję, że cel warsztatów został osiągnięty – i że ich uczestnicy wykształcili w sobie zdolności do korzystania z własnych porażek (nie tylko zawodowych), że wypracowali umiejętność spojrzenia na porażkę jak na sprzymierzeńca przyszłego sukcesu, że będą umieli ją wykorzystać do wzbogacania swoich doświadczeń, czy wreszcie do odkrycia siły spokoju płynącej z akceptacji przeszłych wydarzeń

 

Takie optymistyczne nasze podejście wynika z informacji zwrotnych uzyskanych od uczestników warsztatów: "Warsztat był super" "Bardzo ciekawy i inspirujący".

 

Liczymy na to, że kolejne warsztaty, szkolenia, czy inne wydarzenia organizowane przez AIP UJ spotkają się z podobnym zainteresowaniem i pozytywnym przyjęciem. 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdź nas w sieci: